OPONY, FELGI

Oferta naszej firmy obejmuje opony przemysłowe, opony budowlane, opony rolnicze jak również felgi w różnych rozmiarach i typach. Oferujemy Państwu opony w rozmiarach od 14' do 85' w tym najpopularniejsze rozmiary do koparko-ładowarek - 12,5x18; 16,9x28; 18,4x26 producentów takich jak SEHA, Goodyear oraz Michelin.

OLEJE, SMARY

Szeroka oferta oraz duże stany magazynowe olejów, płynów eksploatacyjnych oraz smarów pozwalają dobrać konkretny produkt dla Państwa potrzeb. Oferujemy Państwu oryginalne oleje produkcji Caterpillar oraz JCB jak również ich odpowiedniki które spełniają wysokie normy nałożone przez producentów takich maszyn jak Caterpillar, JCB, Case, Volvo oraz Komatsu. Oferta obejmuje oleje w opakowaniach od 5L do 200L w zależności od Państwa zapotrzebowania.

FILTRY

Filtry oryginalne jak również ich odpowiedniki z każdej półki cenowej pozwalają nam przedstawić ofertę skierowaną właśnie dla Państwa. Marki takie jak Caterpillar, JCB, Volvo, Donaldson, WIX, Baldwin i wiele innych które posiadamy w dużych ilościach na stanie magazynowym są znane każdemu użytkownikowi maszyn budowlanych.