Kontakt

BAGER

Serwis maszyn,  import części zamiennych na potrzeby maszyn Caterpillar, Case, JCB
BAGER
ul. Topolowa 1o
44-177 Chudów 
Telefon: + 48 32 238-63-23
FAX: + 48 32 238-63-23
e-mail: bager@bager.com.pl

Bager- serwis i części maszyn budowlanych.
Naszą firmę tworzy zespół ludzi dysponujących doskonałą wiedzą techniczną oraz znajomością oferowanych przez nas produktów. Zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania.

Kontakt:

 

Nasz zespół:

Łukasz Pawlukiewicz
Kierownik Działu Handlowego
tel. 663 920 265
e-mail: pawlukiewicz@bager.com.pl
Piotr Pietrak
Specjalista ds. Handlowych
tel. 602 374 097
e-mail: pietrak.p@bager.com.pl
Jacek Wasilewski
Specjalista ds. Handlowych
tel. 724 904 528
e-mail: jacek.wasilewski@bager.com.pl
Grzegorz Czerwik
Specjalista ds. Handlowych
tel. 603 937 200
e-mail: czerwik.g@bager.com.pl
Adam Sikora
Specjalista ds. Handlowych
tel. 509 894 258
e-mail: adam@bager.com.pl

 

Ilona Mikołajewska-Nocuń
Dział Import/Export
tel. 667 531 005
e-mail: i.nocun@bager.com.pl
Jolanta Wasilewska
Dział administracji
tel. 32 238 63 23
email: wasilewska.j@bager.com.pl