SERWIS MASZYN BUDOWLANYCH

Serwis maszyn budowlanych firmy BAGER posiada w pełni wyposażone pojazdy serwisowe wraz z wykfalifikowaną kadrą mechaników posiadającą wieloletnie doświadczenie w naprawach maszyn budowlanych.

Przeglądy okresowe maszyn jak również wszelkie naprawy mogą Państwo zlecić także w siedzibie naszej firmy.

Stawki za dojazd serwisu mobilnego ustalane są indywidualnie. W przypadku dużej odległości lub stałej współpracy proponujemy korzystne dla klienta ryczałty.

Korzystne stawki roboczogodziny pracy mechaników wraz z profesjonalnym doborem części przez opiekuna handlowego sprawiaja, iż finalny koszt naprawy maszyny budowlanej jest zawsze na najkorzystniejszym poziomie cenowym.

DIAGNOSTYKA I PRZEGLĄDY OKRESOWE

Wykonujemy przeglądy okresowe i techniczne wraz z diagnostyką komputerową (CAT i inne). Zalecamy wykonywanie przeglądów okresowych zgodnie z dokumentacją maszyny. Stosujemy najwyższej klasy materiały eksploatacyjne udzielając na nie gwarancji.

REMONTY MASZYN, SILNIKÓW, SKRZYŃ BIEGÓW

Oferujemy Państwu remonty główne, kapitalne oraz nietypowe w maszynach Caterpillar, JCB, Case, Volvo oraz Komatsu.
Zapewniamy kompleksową usługę z montażem i demontażem na maszynie.

REGENERACJE I NAPRAWY PODZESPOŁÓW

Mając wieloletnie doświadczenie, wybraliśmy najlepsze firmy z którymi współpracujemy w zakresie regeneracji podzespołów maszyn budowlanych. Dla Państwa jesteśmy w stanie wynegocjować najlepszą cenę i jak najkrótszy czas realizacji.